Różnorodność, równość i integracja

Razem osiągniemy więcej.

Pochodzimy z różnych środowisk i mamy różne doświadczenia i zdajemy sobie sprawę, że kiedy wszyscy się zjednoczymy, możemy osiągnąć nasze cele. Różne kultury, różnorodność, równość i integracja to filary naszych pracowników, dlatego też jesteśmy zwolennikami strategii włączających, aby zwiększać wartość i wywierać wpływ. Te idee czynią nas tym, kim jesteśmy.


91

narodowości pracuje razem w Fast Lane.

46%

naszych pracowników to kobiety.

38%

naszych pracowników pochodzi z rynków wschodzących.


Przykłady naszych inicjatyw

Różnorodność, równość i integrację uznaliśmy za priorytety dla naszych pracowników i osób, które szkolimy. Zapoznaj się z niektórymi inicjatywami, które prowadzimy, aby pomóc w tworzeniu bardziej zróżnicowanej i włączającej społeczności.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami: +48 22 639 25 40 | +48 22 639 25 42 | formularz kontaktowy


WIT Network Tech Track Training

Zakończyliśmy pierwszą rundę szkolenia w ramach szkolenia WIT Network Tech Track Training sponsorowanego przez firmę Microsoft.

Ten program był monumentalnym zadaniem i nie moglibyśmy go ukończyć bez pomocy sieci WIT i naszych bliskich partnerów z firmy Microsoft.

Zwiększanie obecności kobiet w branży technologicznej jest podstawową misją [firmy] i mamy nadzieję stworzyć więcej możliwości dzięki tego typu inicjatywom.


TechHer Digital Academy

W ramach naszych inicjatyw Women in Technology oferujemy wiele bezpłatnych zasobów dla kobiet, które chcą rozwijać swoje umiejętności i zdobyć certyfikat Microsoft w zakresie Azure Cloud i sztucznej inteligencji.


Program Digital Literacy Scholarship

W 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z Titus Parenting i Zip & Go Assist w celu zapewnienia szkoleń w zakresie umiejętności cyfrowych. W ramach tego programu kolorowe kobiety otrzymały stypendium, które umożliwiło im praktyczne przeszkolenie w zdobywaniu umiejętności obsługi komputera potrzebnych w dzisiejszym świecie biznesu.

Program miał pomóc kobietom, które straciły pracę w czasie pandemii, kobietom, które musiały przerwać pracę poza domem, aby opiekować się dziećmi, a także byłym pracownikom pierwszej linii frontu, które chciały nauczyć się obsługi komputera, aby móc pracować zdalnie dla firm . Pomogliśmy 24 kobietom zdobyć umiejętności i wiedzę potrzebne w dzisiejszym technicznym świecie.


Inicjatywa szkoleniowa z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zapraszamy kobiety na bezpłatne, jednodniowe wydarzenia i chcemy szczególnie zainspirować kobiety do wyboru kariery w IT.



Program stypendialny WiT CloudPower

W branży technologicznej istnieją różnice w zatrudnieniu, płacy i kulturze kobiet, a częścią naszej misji jest znalezienie sposobów na wypełnienie tej luki.

Program stypendialny WiT CloudPower pomaga kobietom wykorzystać szansę na podniesienie kwalifikacji i uzyskanie certyfikatu w zakresie platformy Azure, aby zapewnić sobie awans. Program stypendialny uruchomiliśmy 1 kwietnia 2020 roku, startując z 50 wolnymi miejscami, a program został wypełniony w niecałe dwa dni. W sumie program objęły już trzy kohorty, a przez ostatnie dwa lata zapewniliśmy stypendia 95 kobietom.


Program stypendialny Tech Equity

Niedawno nawiązaliśmy współpracę z International Association of Microsoft Channel Partners (IAMCP) i Voices for Innovation (VFI) w celu zapewnienia szkoleń z zakresu Microsoft Azure Fundamentals.

Program ten oferuje stypendium dla wykwalifikowanych osób, które chcą rozwijać lub rozwijać swoją karierę w branży IT. Uczestnicy zostaną objęci praktycznym szkoleniem, dzięki któremu będą mogli zdobyć podstawowe umiejętności i wiedzę niezbędną do uzyskania tytułu Microsoft Certified Professional.


Program zatrudnienia weteranów

Fast Lane US współpracowało z władzami miasta Los Angeles, JVS SoCaL i Microsoft w celu opracowania programu podnoszenia kwalifikacji w chmurze dla weteranów na rok 2021. Wszystkich 25 kandydatów na weteranów uczestniczących w pierwszym programie uzyskało certyfikaty, a 75% z nich ma zapewnioną pracę. W 2022 r. przeprowadzono cztery kolejne kohorty programów podnoszenia kwalifikacji dla weteranów, w których wzięło udział łącznie 60 weteranów.